Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vrchná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 EUR
Termín nástupu do práce: od 5.12.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadi a organizuje chod zariadenia pre seniorov s dvojzmennou prevádzkou, koordinuje a kontroluje prácu sestier a opatrovateľov, vykonáva administratívnu agendu, zodpovedá za kvalitu a účelovosť poskytnutej zdravotnej starostlivosti podľa platných štandardov a plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

Iné výhody:

Preplácanie nadčasov, príplatky za nočnú prácu a prácu počas sviatkov, možnosť pracovať aj na skrátený úväzok.

Zariadenie poskytuje ubytovanie!!!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Domov seniorov

Oblasť pôsobenia:

Neziskové organizácie, občianske združenia

Adresa:

Nezisková organizácia SUN RISE Dom pre seniorov
Bzovícka 3244/38
Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nováková
Bzovícka 3244/38, Bratislava - mestská časť Petržalka, 85107, Slovenská republika
Tel: 0911112810