Špecialista/tka služieb zákazníkom

TESCO STORES SR, a. s. - Obchodné prevádzky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Hypermarket Tesco Bratislava Lamač
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vybavovať reklamácie a riešiť pripomienky zákazníkov tak, aby bola zaistená vysoká úroveň služieb a dodržané všetky zákonné podmienky. Zaisťujem, že všetka hotovosť a ceniny sú spočítané, presne zaznamenané, uložené a roztriedené pri dodržovaní bezpečnosti a chodu hlavnej pokladne.
Riešim všetky problémy zákazníkov, informujem ich o akciách, vydávam darčeky, evidujem Clubcard apod.
• Prijímanie a riešenie reklamácie v súlade s internými predpismi a zákonnými požiadavkami.
• Kontrola a zaúčtovanie prijatých tržieb.
•Dodržiavanie všetkých všetky procedúry pre manipuláciu a tok hotovosti na prevádzke.
•Kontrola hotovosti podľa platných procedúr.
•Evidencia a archivácia dokumentov podľa platných procedúr.
Benefity a ďalšie výhody:
• Príspevok na stravovanie
• Zamestnanecká karta so zľavou 10% na nákupy v Tesco
• Finančná odmena pri pracovnom výročí od 70,-€ do 350,-€
• Pracovné voľno navyše pri niektorých životných udalostiach
• vianočný bonus 50,-€
• sezónne zľavy v našich obchodoch
• Extra ClubCard body
• Zľavy u našich partnerov
• Mnoho ďalších výhod
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- ochota pracovať na zmeny a počas víkendov
- flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť
- skúsenosti z oblasti služieb zákazníkom výhodou