Vedúci oddelenia robotizovaného opracovania

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za vedenie oddelenia robotizovaného opracovania
  • kontinuálne zlepšovanie procesov vo výrobe
  • optimalizácia a úprava PLC programov výrobnej linky
  • zabezpečenie plynulého chodu vo výrobe
  • organizácia práce spolupracovníkov
  • komunikácia so zákazníkom
  • analýza problémov
  • reporting vedeniu spoločnosti
Benefity a ďalšie výhody:
  • možnosť uplatnenia skúseností v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • znalosť PLC systémov
  • základy práce s robotmi (skúsenosti s robotmi FANUC výhodou)
  • predchádzajúca skúsenosti s vedením ľudí
  • manažérske zručnosti a organizačné schopnosti
  • efektívna komunikácia
  • logické a analytické myslenie
  • vzdelanie v oblasti automatizácie výhodou