Účtovník s anglickým jazykom (Ref. č.: 4-26-29480/PF)

23.10.2018 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zaujíma Vás práca s faktúrami, radi ich účtujete a popri tom by ste chceli zúžitkovať svoje jazykové zručnosti? Náš klient otvoril pozíciu na oddelení Accounts Payable s Anglickým jazykom.

- Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr
- Zadávanie dodávateľských faktúr do interného systému
- Rekonsiliácia dodávateľských dokladov, archivácia dodávateľských faktúr
- Zistenie a riešenie otázok od zamestnancov a externých strán – dodávatelia, banky
- Komunikácia s internými a externými zákazníkmi/dodavateľmi v anglickom jazyku
- Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Iné výhody:

Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas. Ak ste ranné vtáča, ale chcete byť už o 16 hod. v pohodlí domova, tak v tejto spoločnosti sú Vám dvere otvorené.

Alebo si chcete počas dlhšej obednej prestávky zájsť do fitnes centra, ktoré je priamo v budove ? Žiaden problém.

Ak radi raňajkujete v práci a ešte radšej na príjemnej terase s dobrou kávičkou, aj to je možné :)

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Iné znalosti:

neuvedené

Máte skúsenosť na podobnej pozícii?
Aktívne ovládate ANGLICKÝ jazyk a chcete ho aj využívať?
Ovládate okrem anglického jazyka aj ďalší jazyk na plynulej úrovni?
Ste analytický typ a ste pozorný na detaily?
Ak ÁNO, tak ste pre nás ideálny kandidát, a preto pošlite svoje CV ešte dnes.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno