POZÍCIA PRE SKÚSENÉHO OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU - FMCG (Ref. č.: 2-13-29707/PF)

20.10.2018 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banská Bystrica
Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Obchod
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ste energický typ človeka, ktorý zbožňuje priamy kontakt so zákazníkmi?
Ste skúsený obchodník?
Hľadáte stabilnú prácu v spoločnosti s dobrým menom?
Považujete sa za človeka otvoreného, uvoľneného a s príjemným vystupovaním?

Pokiaľ ste na všetky otázky odpovedali áno, ste ten pravý pre nášho renomovaného klienta! Poďte s nami pracovať do spoločnosti, ktorá je známa tým, že je SLADKÁ!

Úlohou obchodného zástupcu na danej pozícii bude aj udržiavanie dobrých obchodných vzťahov.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Iné znalosti:

neuvedené

Uvítame obchodného zástupcu, ktorý má:
- Skúsenosti na pozícií obchodného zástupcu - najlepšie v oblasti FMCG
- Ten správny obchodnícky drive - vyniká svojimi komunikačnými a negociačnými zručnosťami a vyžíva sa v kontakte so zákazníkmi
- Profesionálne vystupovanie a pozitívny prístup

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie