startgroup

Obrábač kovov (frézar, sústružník)

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Obrábač kovov/Frézar, Sústružník.

Našim klientom je úspešná a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné služby v oblasti dodávok technológií budov na celom území Slovenska ale i v zahraničí.

Hľadáme Obrábača kovov, ktorý je ochotný pracovať na turnusy v Českej republike (jeden turnus je 10 dní v ČR a 4 dni doma, počas sviatkov sa nepracuje). Náš klient úspešnému kandidátovi, poskytne plne hradené ubytovanie a samozrejme v zmysle zákona preplácanie cestovných náhrad a diét.

Hlavnou úlohou Obrábača kovov na tejto pozícii je opracovávanie kovových polovýrobkov pomocou fréz alebo sústruhov na základe technickej dokumentácie do požadovaného tvaru a rozmerov.

Hľadáme človek, ktorý:
• je vyučený v odbore obrábač kovov (frézar alebo sústružník) alebo má dlhoročnú prax na obdobnej pozícii
• je ochotný pracovať na turnusy v Českej republike.

Zaškolenie a všetku potrebnú podporu úspešnému kandidátovi poskytnú služobne starší kolegovia.

Vybraný kandidát nebude zamestnancom našej personálnej agentúry, ale bude prijatý do riadneho pracovného pomeru na dobu neurčitú do spoločnosti nášho klienta.

Ponúkaný plat

1300 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou