ODBORNÝ ASISTENT V OPTIKE

16.10.2019 Katarína Ághová - OPTIKA-HORIZONT
Miesto práce: Šaľa
Nitriansky kraj, Trnavský kraj; okres Galanta, okres Šaľa; Šaľa
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 - 800 EUR
Termín nástupu do práce: od 11.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 31.10.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- poradenstvo pri výbere okuliarových šošoviek, rámov a slnečných okuliarov
- komplexná starostlivosť o zákazníkov

Iné výhody:

- 13. plat
- bezplatné odborné zaškolenie
- stabilné zamestnanie na dobu neurčitú
- stravné lístky
- zamestnanecké zľavy

Informácie pre uchádzača:

- pozícia nie je vhodná pre absolventa
- prácu nie je možné vykonávať popri štúdiu
- komunikačné zručnosti a verbálny prejav budú testované počas pracovného pohovoru v rôznych tematických okruhoch
- životopis S FOTOGRAFIOU a MOTIVAČNÝM LISTOM zasielať VÝLUČNE ELEKTRONICKY
Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len osoby spĺňajúce požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

- nadštandardné komunikačné schopnosti pri predaji a prezentácii produktov
- príjemné vystupovanie a reprezentatívny vzhľad
- skúsenosť v oblasti predaja je podmienkou
- pozitívny a aktívny prístup k práci ( k zákazníkom )
- samostatnosť
- LOJALITA

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme jedna z najstarších súkromných optík na Slovensku. Zákazníci majú možnosť využívať naše komplexné služby v oblasti očnej optiky a optometrie už viac ako 27 rokov. Optika Horizont je členom Optickej únie Slovenska. Každoročne si dopĺňame vedomosti a zručnosti na školeniach a odborných kongresoch na Slovensku i v zahraničí. Prinášame tým našim klientom nové trendy z odboru očnej optiky.

Nie sme, ani nie je našim cieľom byť obyčajnou predajňou okuliarov, akých je na Slovensku veľmi veľa. Nehľadajte u nás veľké zľavy ani trvalé akcie. Ak si chcete dať váš zrak odborne vyšetriť, vybrať si pekný rám v príjemnom prostredí, nechať si poradiť od zdatného personálu a následne mať zhotovené okuliare najprecíznejšie – tak ste na najlepšom mieste.
Ak hľadáte odbornosť, kvalitu a pestrý výber – navštívte nás!

Adresa:

Katarína Ághová - OPTIKA-HORIZONT
Nemocničná 1
Šaľa
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Čierťašský Rado
Nemocničná 1, Šaľa, 92701, Slovenská republika