custom-banner

Nevedia Vás oceniť vo Vašej práci? Staňte sa naším kolegom v sklade.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

*Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo
ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Miesto výkonu práce: Stará Turá
Práca na 3 zmeny (autobusová doprava na všetky zmeny zabezpečená)

Prac.náplň:
* manuálna práca v bezpečnom prostredí nášho skladu
* zásobovanie výrobných liniek materiálom
* práca s vozíkom ((oprávnenie VZV)
* zaskladňovanie / vyskladňovanie tovaru
* nakladanie / vykladanie kamiónov
* spolupráca s kolegami
* rôzne pomocné manipulačné práce

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame Vám
* Bezplatná firemná doprava autobusmi zo smerov:

TRASA: Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
TRASA: Podolie – Častkovce – Čachtice – Nové Mesto nad Váhom - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - Stará Turá, Elster
TRASA: Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
TRASA: Nová Bošáca – Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Srnie - Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou - Hrušové – Stará Turá, Elster
TRASA: Topolecká - Súš - Trávniky – Stará Turá, Elster - Stará Turá, Mestský úrad - Stará Turá, Elster

* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Klimatizované výrobné priestory
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus + 50€
* Náborová odmena po skúšobnej dobe + 200€
* Náborová odmena po 6 mesiacoch + 200€
* Príplatok + ODMENA za prácu cez víkend
* Odmena za nadčasovú prácu cez víkend
* Zabezpečená teplá strava počas všetkých prac zmien
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Odmena za odporučenie zamestnanca + 400€
* 13. plat
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Vstupenky na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Všeobecne požadované znalosti:

* Ukončené stredoškolské vzdelanie
* Manuálna zručnosť a logické myslenie
* Chuť učiť sa novým veciam
* Lojálnosť, stabilita, vytrvalosť, trpezlivosť
* Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť,
tímový hráč
* Odolnosť voči stresu
* Preukaz na vozíky VYHODOU

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, SAP