Asistentka manažéra

16.06.2018 Dong Jin Industrial Slovakia, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Martin
Lipovec
Pod Kanálom 364
03861

Martin
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Asistent, Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexná asistencia manažmentu a určeným nadriadeným pracovníkom.
Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
Organizovanie obchodných stretnutí nadriadeného.
Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných
nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
Zabezpečovanie nákupov spotrebného materiálu
Riešenie Kórejskej agendy
Pošta

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- aktívny vodič podmienkou
- znalosť anglického jazyka min. na strednej úrovi B1 / B2
- vlastné motorové vozidlo výhodou nie podmienkou

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • asertivita

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B