Manažér preventívnej údržby

29.06.2018 CRH (Slovensko) a. s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Košice - okolie
Turňa nad Bodvou
Turňa nad Bodvou 654
04402

Košice
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Reality a stavebníctvo; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Úlohou úspešného uchádzača bude:
- Vedenie tímu plánovačov a špecialistov preventívnej údržby.
- Plánovanie aktivít údržby s cieľom zabezpečiť maximálnu spoľahlivosť výrobných zariadení a efektivitu vynaložených prostriedkov.
- Plánovanie ročných odstávok strategických výrobných zariadení.
- Riadenie a kontrola mazacích a diagnostických prác (vibračná diagnostika, NDT, termovízia, analýza olejov).
- Spolupráca s manažérom údržby pri plánovaní rozpočtu oddelenia, dohľad nad dodržiavaním plánu jeho čerpania.
- Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých bezpečnostných pravidiel podriadenými zamestnancami.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami údržby a oddelením výroby.

Iné výhody:

* možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
* príplatky nad rámec zákona
* variabilná zložka mzdy závislá od individuálneho výkonu
* príspevky do III. piliera
* príspevok na stravovanie nad rámec zákona
* príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Požiadavky na kandidáta:
- VŠ vzdelanie II. stupňa, odbor: strojárstvo - podmienkou
- Skúsenosť aspoň 3 roky na technickej pozícii v ťažkom priemysle - podmienkou
- Aktívna znalosť anglického jazyka - podmienkou
- Skúsenosť s vedením tímu
- Komunikačné zručnosti

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • technický talent

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B