#TsmeMy

    Expert pre agilné projekty

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceš spoluvytvárať agilnú budúcnosť vo veľkej telco firme? Máš krvnú skupinu "agile"?
    V Slovak Telekom aktuálne zavádzame škálovaný agilný spôsob dodávania SW, ale tým sa naša cesta iba začína. Našu agilnú organizáciu potrebujeme ďalej rozvíjať, budovať nové agilné tímy, šíriť agile do celej firmy, školiť a ladiť nástrojovú podporu.
    Ak si preto fanúšikom agilu, máš praktické skúsenosti s implementáciou a škálovaním agile, rád pracuješ s ľuďmi a máš zároveň trpezlivosť vysvetľovať prínosy tohto prístupu v rámci našej firmy, potom neváhaj a ozvi sa nám!

    Tvojimi úlohami bude:
    - navrhovať a spolupracovať na vytváraní stratégie a metodiky riadenia agilných projektov
    - aplikovať a rozvíjať agilné princípy a dohliadať nad ich dodržiavaním v rámci spoločnosti
    - koordinovať nástroje na podporu agilného riadenia
    - rozvíjať a koučovať zamestnancov zodpovedných za riadenie agilných projektov, organizovať a poskytovať agile školenia
    - pripravovať a riadiť zverený rozpočet
    - poskytovať odborné stanoviská a poradenstvo pre interných zákazníkov
    - vyhodnocovať implementované agile princípy a navrhovať ich optimalizácie
    - vypracovávať expertné analýzy a posudky v oblasti agilného riadenia

    Ponúkaný plat

    2500 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - min 3 roky praktických skúseností s agile
    - znalosť škálovania agile ve väčšej firme (SAFe výhodou)
    - praktická znalosť JIRA a Confluence výhodou
    - koučovacie a mentorovacie schopnosti pre rozvoj a smerovanie kolegov v agilných tímov (Scrum Masterov, Product Ownerov, ...)
    - strategické a koncepčné myslenie, tímový duch a proklientska orientácia
    - výborné argumentačné a vyjednávacie schopnosti
    - prezentační zručnosti a schopnosť moderovať diskusie

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!