startgroup

DLHODOBÁ BRIGÁDA vo výrobe - nástup IHNEĎ 5€/hod brutto

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Galanta
Galanta

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Opracovávanie malých plastových súčiastok, optická kontrola výrobkov
- práca vhodná pre ženy , mužov, absolventov, študentov, zamestnaných a nezamestnaných aj dôchodcov.

!!! práca je nenáročná !!!

Ponúkaný plat

5 EUR

Benefity a ďalšie výhody

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903 737 597 alebo nám pošlite životopis na adresu jbendova@startgroup.sk.
Ďakujeme, už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

vyžadujeme : samostatnosť, spoľahlivosť a chuť pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Pracuje sa na 12-násť hodinové zmeny ( ranná 6:00 - 18:00, nočná 18:00 - 06:00 potom deň voľno)
Práca pondelok - piatok
Víkendy - voľné