FrontEnd Developer

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Projekt v oblasti diagnostických technológií vrátane IT a systémovej integrácie
  • Web development s využitím JavaScript, TypeScript a iných technológií
Upresnenie platových podmienok:
Urgentne hľadáme 2 FrontEnd Developerov na dlhodobý projekt pre klienta. Možnosť práce na kontrakt, aj TPP.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Možnosť viacerých školení a ďalšieho vzdelávania a rozvoja
  • Days off navyše
  • Iné benefity pre rodinu a podporu zdravia
  • Min. 1 deň do týždna homeoffice
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • Aspoň 3 roky skúseností v oblasti vývoja
  • Výhodou sú skúsenosti so Scrum alebo Kanban metódami
  • Podmienkou je znalosť JavaScript, HTML
  • Výhodou je skúsenosť s TypeScript
  • Výhodou je tiež skúsenosť s REST, SOAP, JSON,C#, ASP.NET, WCF, JavaEE,
  • Aktívna znalosť anglického jazyka