Obchodník/obchodníčka (sales support)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • aktívne získavanie a podpora existujúcich zákazníkov SR a ČR
  • komunikácia so zákazníkmi a riešenie požiadaviek
  • príprava obchodných zmlúv
  • administratívna podpora obchodného manažéra
  • správa databázy zákazníkov a práca s interným systémom
  • spracovávanie záznamov o zákazníkoch a obchodných prípadoch
  • pravidelný reporting
Upresnenie platových podmienok:
Chcete si rozvinúť zručnosti v oblasti obchodu a automobilový priemysel Vám nie je cudzí? Angličtina pre Vás nie je problémom a práca s Excelom je pre Vás samozrejmosťou? Neváhajte ma kontaktovať a podporte svojho obchodného ducha!
Benefity a ďalšie výhody:
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • dynamická práca
  • stabilná medzinárodná spoločnosť
  • možnosť sebarealizácie a rozvoja
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Vzdelanie v oblasti automobilového priemyslu, ekonómie a techniky