#TsmeMy

    Junior Scrum Master

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Si tímový hráč, ktorý sa nebojí práce? Chceš se stať súčasťou našej agilnej organizácie a podieľať sa na vývoji softwaru pri zaujímavých business propozíciách?
    V Slovak Telekome sme zaviedli škálovaný agilný spôsob dodávania softwaru, pomocou ktorého už dnes dodávame významnú časť interných business propozícií. Do nášho mladého a energického tímu aktuálneho hľadáme Scrum Mastra s technickým backgroundom – napr. sw analýza, základná znalosť o programovaní v JAVA, PL/SQL, db, a pod).

    Na tejto pozícii budeš:
    - vysvetľovať a aplikovať agilné procesy, princípy a hodnoty
    - zodpovedať za osvojovanie a dodržiavanie pravidiel Scrumu v rámci projektového tímu
    - koučovat a mentorovať Scrum tím
    - viesť vývojový tím k sebeorganizovanosti a zastupiteľnosti,
    - spolupracovať s ostatnými Scrum Mastrami, s Product Owners, projektovými manažérmi, SW architektmi a pod.
    - vytvárať a udržiavať aktuálne plány agilných dodávok, koordinovať tím a plnenie úloh v rámci sprintov, plniť záväzky voči produktovému vlastníkovi.

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    - min 1 rok predošlej skúsenosti na obdobnej pozícii
    - veľmi dobrá znalosť agilných metodík vývoja SW
    - predchádzajúce praktické skúsenosti so Scrum, JIRA, Confluence výhodou
    - výborné komunikačné schopnosti
    - zodpovedný a dôsledný tímový hráč
    - manažérske a koordinačné zručnosti, schopnosť prioritizácie
    - schopnosť efektívneho riešenia konfliktov, samostatnosť a analytické myslenie
    - schopnost motivovat tím, operatívne vyhodnocovať informácie a delegovať úlohy
    - výborné prezentačné, argumentačné a vyjednávacie zručnosti
    - záujem o nové veci a ochota učit sa, schopnosť dívat sa na problémy z rôznych uhlov pohľadu a prichádzať s efektívnymi riešeniami

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!