startgroup

Hľadáme robotníkov pre stavebnú spoločnosť. Pridaj sa k nám do tímu. Nástup ihneď.

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Okres Prešov
v rámci celého Sloenska

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- kompletné riešenie opráv a rekonštrukcií potrubných rozvodov, tlakových potrubí
- čistenie potrubia a jeho diagnostika
- práca vo výškach, vo výkopoch
- práce sa vykonávajú v okolí Hlohovca, v rámci SR alebo v zahraničí (CZ, Maďarsko
- práce vykonávané mimo Hlohovca - firma zabezpečuje ubytovanie

Ponúkaný plat

3 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- v prípade, že Vás ponuka oslovila, zašlite svoj životopis na adresu: trnava@startgroup.sk, alebo nás kontaktujte na
t.č. 0903 737 597.
- ďakujeme za Váš prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- hodinová mzda: od 3,60€ v závislosti od skúseností a vykonávanej činnosti
- prémie vo výške od 5% - 20%
- 13. a 14. plat
- 100% príplatok za prácu cez víkend a vo sviatok
- cestovné náhrady
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie bez maturity alebo s maturitou
- odbor: stavbár, strojár, inštalatér
- prax na danej pozícii je výhodou