AS400 RPG/Cobol Developer/Analytik s AJ (do 3000 btto eur mesačne)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Procesná technická analýza a implementácia/vývoj podľa nových požiadaviek
Spolupráca na projektoch (technická analýza, programovanie, kooperácia s biznis a inými tímami, písanie technických špecifikácií a ostatnej dokumentácie na projekte
Vývoj a implementácia zmien, analýza a podpora v spolupráci s biznis analytikmi a inými vývojovými tímami
Riešenie chýb a incidentov
Benefity a ďalšie výhody:
Adekvátne platové ohodnotenie
Systém benefitov
Vzdelávanie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie
Anglický jazyk aktívne
Prax ako AS400 developer v jazyku RPG alebo Cobol je nutná