Mzdár/-ka - účtovník/-čka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Super zmena pre účtovníkov - konečne pozícia, kde je priestor na získanie komplexných znalostí vo vedení mzdového a podvojného účtovníctva! Prax na obdobnej pozícii nie je nutná, garantujeme globálny proces zaškolenia .
Náplň práce:
• vedie a vystavuje účtovné doklady a iné písomnosti
• kontroluje vecné a formálne náležitostí účtovných dokladov
• spolupracuje na zostavovaní účtovnej závierky a účtovných výkazov
• zabezpečuje archiváciu účtovných dokladov a písomností
• spracováva ročné zúčtovanie daní a podkladov pre ročné zúčtovanie zdravotného poistenia
• vypracováva a zodpovedá za výstupy a výkazy mzdového účtovníctva

Benefity a ďalšie výhody:

• Zaručujeme zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• Atraktívne platové podmienky a zamestnanecké výhody
• Firemné vzdelávanie je kľúčovou prioritou - realizujeme pravidelné vzdelávacie programy pre rozvoj odborných a soft-skills zručností zamestnancov
• Garantujeme komplexný proces zaškolenia vrátane individuálneho prístupu a maximálnej podpory v adaptácii
• Priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
• Budete pracovať s kvalitnými produktami

Informácie pre uchádzača:

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 0905 474 570.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: email Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
Dovoľujeme si Vás informovať, že Vašu žiadosť a životopis starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Váš životopis si s Vaším súhlasom ponechávame v našej evidencii po dobu 6 mesiacov v zmysle § 6,7 zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13 a 14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Ďakujeme za pochopenie.

Všeobecne požadované znalosti:

- Predpisy a základné pojmy v oblasti účtovníctva a miezd
- Daň z príjmov fyzických osôb: daňové povinnosti zamestnanca a zamestnávateľa, daňový bonus a pod.
- Výpočty a vyhodnocovanie mzdových ukazovateľov
- Postupy mzdovej evidencie a archivácie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Iné znalosti:

Mzdové účtovníctvo, Podvojné účtovníctvo