Key Account Manažér/ka (skúsenosti s polygrafiou) aj práca z domu

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za rozvoj vzťahov s portfóliom existujúcich klientov v oblasti polygrafie (divízia tlač a obaly)
  • Zhotovovanie a napĺňanie obchodného plánu
  • Príprava obchodných rokovaní, účasť vo výberových procesoch, príprava cenových ponúk a prezentácií pre klientov
  • Prezentácie nových produktov
  • Spracovanie obchodných rokovaní
  • Priame vyjednávanie nákupných cien so zahraničnými výrobcami v rámci vyjednávacieho procesu cien so zákazníkmi
  • Riešenie dopytov zákazníkov a uzatváranie obchodných prípadov
  • Riešenie reklamácií
  • Reporting
Benefity a ďalšie výhody:
  • Adekvátne platové ohodnotenie
  • Zaujímavá práca
  • Práca z domu možná
  • Auto, Mobil, Notebook
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie so zameraním na polygrafiu
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax alebo vzdelanie v oblasti polygrafie je základná podmienka
  • Prax ako obchodník prípadne nákupca alebo iná obchodne zameraná prax nutná
  • Obchodný duch, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa a vzdelávať
  • Aktívny vodič