startgroup

obsluha VZV - pomocný pracovník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra- Lužianky

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsluhovať VZV - nakládka a vykládka balíkov
Kontrolovať technický stav VZV, denná a plánovaná údržba
Riadne obsluhovať potrebné mechanizmy, používať prevzaté technologické zariadenia
Spolupracovať pri nakladaní a vykladaní vozidiel spoločnosti
Dotrieďovať druhotné suroviny (papier,kartón,plasty)
Odborne skladovať ďalšie odpady v areáli podľa smerníc OH

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Základná mzda + pohyblivá zložka + príplatky za noc a sviatky + stravné lístky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Dodržiavať prevádzkový poriadok lisovne a dotrieďovacej haly
Evidovať denné výkony na danom pracovisku podľa prevádzkového poriadku daného pracoviska

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou