Práca na ŽIVNOSŤ 4,50€/hod. - Triedenie a montáž plastových výrobkov

15.11.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Drážovce
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50€/hod. NETTO
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- optická a mechanická kontrola malých plastových dielov
- montáž plastových komponentov do potravinárskeho priemyslu
- manipulačné práce vo výrobe
- práca v sede
- 12 hodinové zmeny (4 zmenná prevádzka/ranná, nočná, dva dni voľna)
- možnosť prestupu do kmeňového stavu

Iné znalosti:

neuvedené

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- ochota pracovať na zmeny
- šikovnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno