Administratívna podpora údržby (sieť bankomatov); plynulá NJ a AJ

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Vzdialená administratívna koordinácia údržby siete bankomatov v Rakúsku
  • Primárne slúži ako komunikačný most medzi technickým personálom v Rakúsku v nemčine a centrálou v Poľsku v angličtine
  • Prebranie požiadavky/tiketu od technika a jeho nasmerovanie centrále buď telefonicky alebo písomne
  • Ďalšia koordinácia až do uzavretia prípadu
  • Evidencia úkonov
  • Výpomoc slovenskému tímu koordinátorov podľa potreby
Benefity a ďalšie výhody:
  • Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie
  • Štandardné firemné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Nemecký jazyk aktívne a Anglický jazyk minimálne na úrovni B1
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť, organizovanosť, skúsenosť v administratíve
  • Technické znalosti nie sú potrebné