Práca na Baličke vo Fabrike v Nemecku, pre mužov, ženy aj pre páry! Bez znalosti jazyka! Nástup ihneď!

18.01.2019 SUPER JOB s.r.o.
Miesto práce: Oblasť okolie Hannoveru, v blízkosti Holandských hraníc, Mesto: Haaren, Schuttorf,
Holandsko, Írsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Zahraničie ostatné
Typ pracovnej ponuky: Pomocný pracovník, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Mzda: 9,49 €/ hod, prvý mesiac 8,95 €/ hod. - v skúšobnej dobe, následne mzda 9.49 €/ hod.
Termín nástupu do práce: od 13.9.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

1.Ponuka práce na BALIČKE vo fabrike v Nemecku: ( miesto výkonu práce: cca 190km od mesta Hannover, v menšom meste: Haaren):
Hľadáme mužov, ženy, páry aj študentov!!! na balenie kuracieho mäsa prípadne rezanie na linke, alebo ukladanie bedničiek a etiketovanie.

Pracovná doba:
Pracuje sa v 2 zmennej prevádzke-/ranná a poobedná smena/Teplota na pracovisku je okolo 10-12 °C.
Doprava do práce je zabezpečená firemnými autami za poplatok.
Možnosť dopravy vlastným autom- čo je veľmi výhodné , ak ste skupinka, pretože neplatíte firme za dopravu.

Ubytovanie je zabezpečené za poplatok 94€./ na týždeň vrátane energíí + internet+poistenie /insurence/+ je v tom doprava do práce!!!
Ak máte auto k dispozícii tak 60€/týždeň/osoba sú náklady na ubytovanie + poistenie.

Ubytovanie je pekné a zariadené s kuchynkou a sociálnym zariadením.
Občas býva aj v penziónoch, moteloch, ale vačšinou je ubytovanie v rodinných domoch. Pri príchode sa platí vratny depozit za ubytovanie vo výške 100 eur / vracia sa v plnej výške pri prvej výplate/.
Momentálne nieje potrebná znalosť nemeckého jazyka, samozrejme je to ale výhoda Okrem toho je možné dorozumieť sa aj s poľským jazykom. Na mieste aj poľský koordinátor.
Mzda: 9,49€/ hod.!!!,
!!!Výhodná pracovná ponuka aj pre študentov, ktorí si chcú pekne privyrobiť a neboja sa práce- Študenti platia iba minimálne dane zo mzdy!! Mimoriadne výhodné pre privyrobenie si!!! /Je potrebný doklad o návšteve školy-pre študentov/
Práca je na nemeckú pracovnú zmluvu- odvody zdravotná a sociálna je hradená zamestnávateľom v Nemecku.
Overený zamestnávateľ - pekné ubytovanie.
Taktiež umiestňujeme aj do skladov s nemeckým jaz priebežne mužov aj páry / je potrebné mať
vlastné auto.
***pozn. v prípade záujmu o prácu v automobilových skladoch je možnosť práce - ale iba s nemeckým jazykom!*** Viac informácií telefonicky alebo e-mailom**

Iné výhody:

Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- doprava do Nemecka je zabezpečaná prepravcom priamo na adresu, alebo idete
vlastným autom.
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa
- výplata je mesačná 15 dňa v mesiaci na účet.
- zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie ZDARMA.
-možnosť čerpania záloh po odpracovaní 5 dní
- možnosť vrátenia daní po návrate z nemecka !!!
- aj slovenskí kolegovia na pracovisku !!!
- overený zamestnávateľ !!!
-možnosť práce nadčas / krátky a dlhý týždeň 40 a 47 hod/ !!!
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený zamestnávateľom !!! -
- postačuje ak jeden z dvojice,alebo skupiny má základy nemčiny!!!
-Momentálne aj bez znalosti jazyka!

Každý schválení uchádzač pri podpise dohody v našej agentúre dostane Nemeckú pracovnú zmluvu. Pred odchodom musí absolvovať pohovor s našou pracovníčkou- postačuje jeden zo skupiny, alebo dvojice. / základné nemecké otázky/.V prípade potreby môže tiež kontaktovať nemeckého zamestnávateľa. Je potrebné mať také základy nemčiny , aby ste porozumeli zakladnym veciam a jednoduchým spôsobom vedeli odpovedať. Zamestnávateľ bude s Vami po príchode preberat velkost oblecenia, pokryvky hlavy, veľkosť topánok, termín príchodu a pod. Nejde o osobný pohovor.
Termín nástupu do práce je do 5 pracovných dní od príchodu, po vybavení všetkých úradných dokladov / vybavuje zamestnávateľ/.

- postačuje ak jeden z dvojice, alebo skupiny má základy nemčiny!!

- Momentálne berie zamestnávateľ aj bez jazyka!!!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Poľský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis s fotografiou mailom na: email , prípadne poštou alebo ho doneste osobne. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk.
Kontaktovať nás môžete aj na tel. čísle: 0911 887 522 Vzhľadom na počet uchádzačov budú kontaktovaný iba vybraní uchádzači.

Termín osobného stretnutia u nás v kancelárii si môžete dohodnúť na tel.0911 887 522.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie.

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Adresa:

SUPER JOB s.r.o.
Opatovská cesta 10
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

SUPER JOB s.r.o
Červený Rak 21, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0911887522