Osobný vodič a asistent

11.02.2018 PROLA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Slovensko
Poprad
Poprad
Karpatská 3256/15
05801

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho konateľa firmy hľadáme osobného vodiča a zároveň asistenta na praktické vybavovanie každodenných vecí a aktivít. Vzhľadom na dočasné zdravotné problémy (obmedzený pohyb) hľadáme empatického, spoľahlivého a ochotného asistenta, ktorý je skúsený vodič, dokáže bezpečne riadiť pohodlné SUV motorové vozidlo a flexibilne pomáhať s celodennou agendou nášho managera (59 ročný muž) podľa jeho potrieb (jednoduché úkony). Vybraný kandidát je pozitívna, zodpovedná a dôveryhodná osoba s flexibilným a ľudským postojom ku aktuálnemu dianiu.

Výhodou pri výbere je práca na PC, zručnosti s programom MS Word a Excel.

Práca je krátkodobá, časovo flexibilná a možno ju brať ako príjemné finančné prilepšenie. Nástup je od 12.02.2018 a minimálne potrvá ďalší mesiac a následne podľa vývoja udalostí ohľadom zdravotného stavu.

Vhodný kandidát by mal mať bydlisko v Poprade alebo jeho blízkom okolí.

Pracovná doba nie je úplne fixná, ale flexibilná podľa potreby medzi 8.30 - 19:00

Atraktívne finančné ohodnotenie podľa dohody.
Vzhľadom na pokročilý čas, očakávame rýchlu formu žiadosti o pracovné miesto.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- stravenka na obed v prípade plného pracovného dňa
- krátkodobé a nenáročné finančné prilepšenie
- skvelý osoba managera, ktorému budete asistovať

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu o túto pozíciu a krátkodobé zamestnanie nám zašlite Váš stručný životopis na email a uveďte Váš aktuálny pracovný stav, respektíve schopnosť byť v požadovanom čase k dispozícii.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičský preukaz:
Skupina: B