Personálny konzultant

05.04.2018 In Box Agency, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Slovensko
Košice
Košice-Staré Mesto
Palackého 8
04001

Košice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu aktuálne hľadáme posilu na pozíciu Personálny konzultant s okamžitým nástupom. Náplňou a cieľom pracovnej činnosti na tejto pozícii je vyhľadávanie vhodných uchádzačov pre našich klientov v nemecky hovoriacich krajinách. Hlavné povinnosti sú:

- spracovanie popisov pracovných pozícií na základe informácií získaných od našich zahraničných klientov
- zverejňovanie a propagácia inzercie na pracovných portáloch
- komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie (informovanie o pracovných ponukách, posudzovanie vhodnosti na vybranú pozíciu na základe kritérií klientov)
- zaslanie potrebných informácií a podkladov o vhodných uchádzačoch klientom a následný proces výberu uchádzačov
- príprava zmluvnej dokumentácie a vycestovania pre vybraného uchádzača do zahraničia
- koordinácia vycestovanie uchádzača (dohodnutie termínov, spôsobu vycestovania, vyzdvihnutia uchádzača v zahraničí, prípadne miesta kam sa má uchádzač dostaviť)
- riešenie prípadných otázok alebo problémov uchádzačov a klienta po nástupe do zamestnania
- komunikácia problémov, otázok a reportovanie výsledkov s priamym nadriadeným

Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Iné výhody:

- stabilná práca v spoločnosti s 12 ročnou históriou
- služobný telefón aj na súkromné účely
- notebook, príp služobný automobil

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:30 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • nemecký - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme uchádzača s dobrou úrovňou nemeckého jazyka, s dobrou schopnosťou komunikovať s klientmi ale aj uchádzačmi a schopného pracovať s PC (Word, Excel, Email, www).