Sales Support

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Administratívna podpora pre Key Account Managera
  • Získavanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov na slovenskom a českom trhu prostredníctvom telefónu a mailu v oblasti predaja produktov spoločnosti.
  • Príprava obchodných zmlúv
  • Spravovanie zákazníckej databázy, práca s interným systémom
  • Zaznamenávanie údajov o obchodných prípadoch a zákazníkoch
  • Reporting nadriadenému
Benefity a ďalšie výhody:
  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Dynamická práca s možnosťou sebarealizácie
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - základy
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Výhodou je vzdelanie v odbore automobilový priemysel, ekonomika , technika
  • Vodičský preukaz skupiny B