Komunikácia v nemčine obchodno-administratívny pracovník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Stefaniková 3890 , Bardejov
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 - 1200 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 17.12.2019

Máme pre Vás pozíciu, kde zaručene budete aktívne komunikovať v nemeckom aj anglickom jazyku so zahraničnými dodávateľmi a v rámci administratívnej podpory budete pracovať v internom systéme s objednávkami.

Vašou náplňou práce bude:

- Spracovanie a kontrola objednávok v internom systéme
- Aktívna komunikácia s kolegami na dennej báze
- Overovanie údajov v objednávkach a faktúrach
- Monitorovanie objednávok a dodania tovaru
- Prípadné riešenie reklamácií

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word