Advokátsky koncipient absolvent/junior/senior/študent práva

15.04.2019 Advokátska kancelária Landl & Co.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rázusova 47/4825
okres Lučenec
Typ pracovnej ponuky: Advokátsky koncipient
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Mzda je uvádzaná netto, ako údaj "od" a patrí k nej navyše osobné hodnotenie na úrovni 25% platu.
Platové podmienky sú závislé od schopností, úrovne samostatnosti a jazykových zručností a môžu byť dohodnuté aj na vyššej úrovni.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Advokátska kancelária Landl & Co. hľadá kandidátov na pozíciu advokátskeho koncipienta, či už absolventov alebo koncipientov s praxou. Taktiež máme záujem o spoluprácu so študentmi práva (ukončený aspoň 2. ročník, ideálne 3.-tí) s možnosťou postupu na hlavný pracovný pomer po ukončení štúdia.

Naši klienti sú aktívni v rôznych obchodných oblastiach a odvetviach. Hľadáme právnikov, ktorí dokážu riešiť zadania z rôznych právnych oblastí a chápu hodnotu právnych synergií.

Náplň práce zahŕňa zastupovanie klientov v súdnych sporoch a rozhodcovských konaniach, príprava zmlúv a právnych stanovísk, právna podpora v rozvojových projektoch a administratívnych postupoch, právna podpora vo vnútorných procesoch a programov dodržiavania predpisov pre firemných klientov.

Iné výhody:

Stabilná advokátska kancelária s bohatou klientelou. Široký záber právnej praxe.

Plne hradené ďalšie profesijné vzdelávanie.

Podpora publikačnej a inej akademickej činnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Znalosť Anglického jazyka na právnej úrovni je veľkou výhodou s dopadom na okruh prideľovaných úloh a platové hodnotenie.

Základné zručnosti práce s PC a štandardnými administratívnymi aplikáciami.

Schopnosť prieskumu a práce s judikatúrou.