startgroup

Elektromontér

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- zapájanie silových a ovládacích vodičov v rozvádzačoch, neskôr konečná montáž a úprava na rozvádzačoch
- práca podľa technických výkresov a projektovej dokumentácie
- zodpovednosť za správne zapojenie zariadení podľa projektovej dokumentácie a podľa technických výkresov
- vykonávanie montáže skríň a zámočníckej predmontáže podľa výrobných výkresov na určené zákazky
- vykonávanie činnosti v súlade s SQ dokumentami
- plnenie operatívnych príkazov svojho nadriadeného

Ponúkaný plat

1000 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ/SOU technické
- prax nie je nevyhnutná, je výhodou
- anglický jazyk výhodou
- vodičský preukaz skupiny B, C výhodou
- technické myslenie a priestorová predstavivosť, orientácia v normách a technickej dokumentácii