Dlhodobá brigáda - junior analytik predaja

25.05.2018 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Študuješ matematiku/informatiku? Baví ťa Excel? Príď si to vyskúšať k nám do Slovak Telekomu a získaj pracovné skúsenosti!

Hľadáme nového kolegu, ktorý zabezpečuje plánovanie, odmeňovanie a reportovanie pre predajné zložky Slovak Telekomu. Tvojou náplňou práce bude:
- tvorba pravidelných reportov v Exceli,
- podpora motivačných súťaží pre predajnú sieť, administratívne práce,
- podpora oddelenia podľa zadania nadriadeného.

Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
1.2.2018
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
neuvedené
- Zmysel pre detail a presnosť
- Zodpovednosť
- Logické myslenie
- Excel pokročilý
- Základy SQL
- Základy programovania
- Skúsenosť v podobnej oblasti vítaná