startgroup

Asistent/ka účtovného oddelenia

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj
Drienovec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti kovovýroby, hľadáme Asistenta účtovného oddelenia.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- Spracovanie a archivácia účtovnej dokumentácie
- Podpora ostatných oddelení z administratívneho hľadiska
- Zostavovanie štatistických hlásení
- Účtovanie pokladničných dokladov
- Vedenie evidencie dochádzky
- Vedenie evidencie čerpania dovoleniek
- Vedenie evidencie práceneschopnosti
- Vedenie evidencie absencií
- Vydávanie rôznych potvrdení pre zamestnancov
- Vykonávanie činnosti spojené s evidenciou a realizáciou stravného pre zamestnancov
- Registrácie zamestnancov na príslušné poisťovne
- Plánovanie, evidencia, kontrola zdravotných prehliadok zamestnancov
- Plánovanie, evidencia, kontrola školení zamestnancov (BOZP, certifikáty)
- Administratívna podpora mzdovej agendy
- Vydáva potvrdenia o výške príjmov
- Komunikácia s exekútormi

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- úplné stredné odborné vzdelanie -ekonomické
- pokročilá znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook)
- anglický jazyk -aktívne slovom aj písmom

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť, spoľahlivosť
- komunikačné zručnosti
- analytické myslenie
- precíznosť
- iniciatívnosť