Čašník/čka

17.12.2018 MONSTERS cafe and bar s.r.o.
Miesto práce: Rusovská cesta, Bratislava - Petržalka
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha zákazníkov
- zvyšok osobne na pracovnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

- pracuje sa krátky/dlhý týždeň

Kontakt:
Erik Habáň - Manager
MONSTERS cafe and bar, s.r.o.
Rusovska cesta 56
85101 Bratislava
Tel: +421 904 024 254

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Veľkorysý priestor kaviarne v Bratislave – Petržalka s detským kútikom a exteriérovým ihriskom, letnou terasou a parkovaním pre kočíky je tým najlepším miestom pre relax a stretnutia všakovakého druhu. Nádherný výhľad na rameno Dunaja dáva Monsters café tretí rozmer.

Multifunkčný priestor pre rodičov a ich deti, pre priateľov, pre dobrú partiu i pre obchodné stretnutie. Skvelý podnik pre množstvo okamihov, na ktoré sa nezabúda.

Monsters kaviareň a cukráreň Bratislava žije po celý deň. Od skvelých pondelkových raňajok s jogou, cez rušné dni plné stretnutí pracovných i nepracovných až po veselé piatky s tvorivými dielňami pre deti.

Večer je Monsters plný ľudí, ktorí si majú čo povedať a chcú sa zabaviť.

Príďte sa presvedčiť.

Adresa:

MONSTERS cafe and bar s.r.o.
Rusovská cesta 56
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Erik Habáň
Rusovská cesta 56, Bratislava, 851 01, Slovenská republika