startgroup

Technik výstavby VVN

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného TECHNIKA VÝSTAVBY VVN pre operatívne riadenie stavieb na území SR, ČR, príp. Nemecka.

Náplň práce:
• operatívne riadenie stavieb, týkajúcich sa výstavby vedení vysokého a veľmi vysokého napätia, vrátane dispečingu montážnych kapacít, potrebného technického zabezpečenia a potrebného materiálu podľa právomocí a kompetencií zverených mu stavbyvedúcim
• vedenie evidencie montážnych pracovníkov a ich nasadzovanie a práce podľa harmonogramu stavby, v kvalifikačnej štruktúre podľa potreby stavby, riadne preškolených, poučených a zdravotne spôsobilých
• sledovanie spotreby práce na zákazku a jej porovnávanie s plánom, sledovanie spotreby montážneho materiálu
• zabezpečovanie pracovníkov potrebnými OOPP, zabezpečenie školení a preškolení v oblasti BOZP a PO a ich dodržiavanie

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

• práca v stabilnej dodávateľskej spoločnosti pôsobiacej v energetickom sektore
• možnosť sebarealizácie a osobného rastu
• motivačný systém odmeňovania a zamestnaneckých výhod
• platové podmienky zodpovedajúce významu pozície a pracovnému výkonu
• služobný automobil, notebook, mobil

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
• odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21
• nemecký jazyk - pokročilý
• MS Office - pokročilý
• VP sk. B