Žeriavnik - Rakúsko - s nástupom od 11.1.2021

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Tirolsko, Horné Rakúsko, Štajersko, Korutánsko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2800 EUR
    Od 2800 EUR/ mesiac, v závislosti od kvalifikácie. Platové podmienky budú upresnené pri telefonickom pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 11.1.2021

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme šikovných žeriavnikov so znalosťou nemeckého jazyka. S nástupom od 11. januára 2021.

Pracovná náplň:
- obsluha vežových žeriavov s hornou alebo dolnou otočňou
- ovládanie z kabíny, alebo na diaľku
- v prípade potreby výpomoc pri pracovníkoch na stavbe

Je potrebné ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a mať auto.

Žeriavnický preukaz výhodou.

Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce do Nemecka a Rakúska!

Benefity a ďalšie výhody:

- ubytovanie zabezpečené (hradené zamestnávateľom/príspevok)
- diéty
- rakúska pracovná zmluva
- zdravotné, sociálne poistenie
- 13. a 14. plat
- Sprostredkovanie je BEZPLATNÉ!

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk. On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.

Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce.

Všeobecne požadované znalosti:

- Aktívne ovládanie nemeckého jazyka
- Uprednostnení budú uchádzači so znalosťou DE jazyka a praxou
- Žeriavnický preukaz
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Teamový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B