Sanitačný technik pre Pivovar

22.08.2019 TRADECO SK, s.r.o.

Miesto práce: Výkon práce v Bratislave- starostlivosť pivné zariadene v pridelené prevádzky
Slovenská republika; Bratislavský kraj; okres Bratislava, okres Pezinok, okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Služby; Inštalatér, Montážnik, Obsluha čerpacej stanice, Servisný technik, Strojný technik, Technik, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 - 700 EUR
odmeňovanie na základe výkonu
Termín nástupu do práce: od 31.8.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, polovičný úväzok, trainee program, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pravidelná starostlivosť u zákaznika v pridelenom regióne o sanitáciu pivného vedenia a drobné opravy výčapných zariadení. Práca je v Bratislave cca 10 dní mesačne s výhľadom na trvalý pracovný pomer. Nezaučených zaučíme.

Iné výhody:

služobné auto, služobný mobil

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, B1

Iné znalosti:

Microsoft Outlook

technická zručnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť,znalosť Bratislavy