startgroup

Marketing Manager

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Marketing, reklama, PR

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti distribúcie exkluzívnych prémiových módnych značiek hľadáme Marketing Managera s kreatívnym myslením.

Náplň práce:
- Riadenie marketingového oddelenia v rámci spoločnosti a koordinovanie marketingových aktivít
- Zostavovanie marketingového plánu a marketingového rozpočtu
- Zodpovednosť za nové obchodné a marketingové schémy a stratégie a ich realizáciu, ktoré sú zamerané na podporu predaja a dosahovania stanovených cieľov
- Propagácia spoločnosti a produktov - spolupráca s médiami, organizácia prezentácií, účasť na výstavách
- Monitoring trhu, konkurencie, jej aktivít a ponuky služieb
- Účasť na obchodných stretnutiach v SR a zahraničí, prezentácie, budovanie dobrých vzťahov s potenciálnymi klientmi
- Spolupráca s ďalšími oddeleniami v rámci spoločnosti - Retail & Warehouse
- Spracovanie štatistík a výstupných informácií pre potreby spoločnosti v požadovanej kvalite a termínoch, participácia na príprave ročných plánov

Ponúkaný plat

1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej spoločnosti pre renomované fashion značky
- Samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- Participácia na inovatívnych projektoch a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
- Motivačné finančné ohodnotenie
- Firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Skúsenosti na riadiacej pozícii v marketingu
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
- Skúsenosti s On-line marketingom
- Dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti, strategické myslenie
- Kreativita, dynamickosť, flexibilita, samostatnosť, zameranie na cieľ
- Pozitívny vzťah k oblasti fashion