Hľadáme 2 ľudí na pozíciu inštruktor zdravia

13.10.2018 Jakub Chalupka
Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Senica, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Klientský poradca, Kondičný tréner, Konzultant, Zákaznícky servis
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
V závisloti od výkonu.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Inštruktor zdravia - poradca zdravého životného štýlu

- poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti vnútornej výživy
- detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, zlepšovanie životného štýlu a zdravia,
zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity
- poradenstvo v oblasti vonkajšej výživy - profesionálna starostlivost o pleť
- zostavenie výživových programov a úprava stravy klientom
- prácu je možné po zaškolení a dohode vykonávať aj z domu formou online
poradenstva

Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí v ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie.
Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy a začiatku spolupráce.

Iné výhody:

Kompletné zaškolenie - rekvalifikácia na danú pozíciu a následné získanie certifikátu

Svoj životopis zašlite na mail - kovanicovalucia @ gmail.com, následne budete kontaktovaný mailom, alebo telefonicky.
Uveďte aj telefónne číslo a e-mail!

Po vybraní uchádzača je nutné aby absolvoval:

Rekvalifikačný kurz na danú pozíciu ( poradca zdravého životného štýlu - wellness coach - certifikát+licencia.) v hodnote 150 € (uchádzač hradí iba administratívny poplatok 56 euro / jednorázovo !)

Kurz sa skladá z viacerých častí a to:

1/ Základy výživy
2/ Zostavovanie jedálničkov
3/ Práca s klientom
4/ Civilizačné ochorenia
5/ Doplnky výživy
6/ Práca s meracími prístrojmi
7/ Online coaching ......

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Používateľ MS Windows

Osobnostné predpoklady a zručnosti :

- záujem o výživu, zdravie, šport, zdravé stravovanie
- ochota vzdelávať sa - práca na sebe
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť a seriózne jednanie
- zodpovednosť a samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Klub zdravia poskytuje poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravý životný štýl. Zaoberáme sa úpravou stravovacích návykov, detoxikáciou organizmu, regeneráciou tela a posilňovaním imunity, reguláciou hmotnosti, výživou pre šport a fitness, starostlivosťou o pleť, vlasy a telo. Radíme a vzdelávame ako si zlepšiť životný štýl pridaním pohybu a zostavením jedálnička pre klasické stravovanie, pre zníženie a udržanie hmotnosti, ale aj pre športovcov na rôznych úrovniach. .

Oblasť pôsobenia:

Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)

Adresa:

Jakub Chalupka
28. októbra 1178/22
Trenčín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

28. októbra 1178/22, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: 0910914792