VODÁR/INŠTALATÉR - Rakúsko

  • Miesto práce:
    Rakúsko - Korutánsko, Salzbursko, Štajersko, Linz a okolie
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3200 EUR
    od 3000 EUR/mesiac Brutto, v závislosti od náročnosti práce a kvalifikácie, bližšie informácie telefonicky!
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášich klientov v Rakúsku hľadáme pracovníkov/jednotlivcov inštalatérov (voda – plyn – kúrenie).

Požadovaná minimálne 3 ročná prax pre vodoinštalatérske a kúrenárske práce, remeselne zručný – skúsenosti s inštalačným materiálom, technické myslenie a spoľahlivosť.
Náplň práce: Inštalatérske práce, prerábanie sanity, potrubie, kúrenie, voda, plyn,...
Miesto nasadenia bude upresnené telefonicky.

Hľadáme samostatných pracovníkov, nie partie.

Je potrebné ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, v dvojici stačí ak jeden ovláda jazyk, je potrebné mať vlastné auto.
Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko.
DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už viac ako 15 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

Benefity a ďalšie výhody:

- Ubytovanie zabezpečené (hradené zamestnávateľom/príspevok)
- Diéty
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca s nástupom ihneď
- Rakúska prac. zmluva
- 13. a 14. plat
- Po 1. odpracovanom týždni možnosť zálohy
Sprostredkovanie je bezplatné!

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk. On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.

Všeobecne požadované znalosti:

- V rámci dvojice nutnosť DE jazyka!!!
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Teamový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť GPS Trade je založená odborníkmi z oblasti personalistiky od roku 2007. Poskytujeme komplexné služby v oblasti personálneho poradenstva, zaisťovania komplexných služieb outsourcingu - prenájme pracovných síl v rámci Európskej Únie.

V posledných rokoch sa GPS Trade vyprofilovala ako špecialista na sprostredkovanie práce do Nemecka a Rakúska. Spolupracujeme s množstvom partnerov v Rakúsku a Nemecku. Našimi partnermi sú partnerské personálne spoločnosti.

Sme rokmi overená spoločnosť, pôsobiaca na trhu už viac ako 15 rokov. Špecializujeme sa na pracovné pozície hlavne v oblasti elektromontáží, elektroinštalácií na stavbách, cez odborné pozície v stavebníctve ako aj pracovné pozície pre inštalatérov-vodárov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

G P S Trade s.r.o.
Letná 40
040 01 Košice
Slovenská republika
www.gpstrade.sk

Kontaktné údaje:

GPS Trade s.r.o.
Letná 40, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: 0911428832

Pozícia / odvetvie: Inštalatér
Dátum zverejnenia: 26.03.2024

Iné možnosti práce