Špecialista/tka rozvoja značky (známy prémiový destilát)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Spoluzodpovednosť za rozvoj značky najpredávanejšieho dovozového destilátu na Slovensku podľa zadefinovanej stratégie
  • Iniciovať aktivity podľa potrieb trhu (byť dušou, hnacím motorom značky)
  • Aktívne budovanie "on trade" predajného kanálu (návštevy barov, reštaurácii, hotelov, iných zariadení predávajúcich alkohol v spolupráci s obchodným tímom
  • Plánovanie, organizácia a koordinovanie rôznych prezentačných eventov a akcií
  • Výber, nadväzovanie a koordinácia spolupráce s PR, reklamnými agentúrami, médiami, partnermi
  • Reporting Brand Manažérovi, monitoring konkurencie,
  • Zodpovednosť za zverený rozpočet
Benefity a ďalšie výhody:
  • Rôznorodá kreatívna práca
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Štandardné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax v brand marketingu minimálne jeden rok, prax na podobnej pozícií výhodou
  • Schopnosť pracovať samostatne, organizačný talent, profesionálna komunikácia a sebaprezentácia, energia, vnímanie trhu, ambícia uspieť
  • Práca pre niekoho kto má blízko k budovaniu kultúry pitia alkoholu
  • Ochota cestovať 30 až 40% času po Slovensku
  • Aktívny šofér