Skladník (ASKO - NÁBYTOK, Centrálny sklad Trenčín)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- podieľa sa na fyzických operáciách spojených s naskladnením a vyskladnením tovaru centrálneho skladu a E-Shope
- zodpovedá za fyzický príjem a výdaj tovaru – vykladanie a nakladanie kamiónov, manipulácia s tovarom
- obsluha VZV
- práca s čítačkou na čiarové kódy
- Vykladanie, kontrola, naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- zodpovedá za SPRÁVNE uloženie tovaru na určenom mieste a inventúru

Benefity a ďalšie výhody:

PONÚKAME:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- čisté a moderné pracovisko
- jednozmenná prevádzka
- práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú)
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- príplatky za prípadnú prácu vo sviatok, cez víkendy a nadčasy v súlade s platnou legislatívou
- priateľský kolektív
- dôkladné zaškolenie
- stravné lístky
- zľavy na tovar

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou

V prípade, že nebudete kontaktovaný do 14 dní od odoslania Vášho životopisu, považujte pre tentokrát výberové konanie z našej strany za ukončené.

Všeobecne požadované znalosti:

POŽADUJEME:
- ukončené základné vzdelanie (výučný list)
- prax na obdobnej pozícii výhodou
- preukaz na riadenie VZV výhodou, (v prípade potreby , zabezpečíme preukaz na VZV)
- ochotu jazdiť na vysokozdvižnom vozíku
- starostlivosť, zručnosť, zmysel pre detail
- samostatnosť, spoľahlivosť
- pozitívny prístup k práci
- schopnosť pracovať v tíme
- fyzickú zdatnosť
- trestná bezúhonnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk