Konštruktér

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonávanie a vyhodnocovanie rôznych testov súvisiacich s vývojom nových strojárskych výrobkov
  • sledovanie procesu výroby podľa termínov a projektových plánov
  • kalkulácie produktov, prevádzkových prostriedkov, ich kontrola
  • realizácia požiadaviek zákazníka
  • optimalizácia súčasných konštrukcií a výrobných zariadení
  • samostatné riešenie vzniknutých problémov pri skúškach
  • prezentácia výsledkov klientom ( aj v cudzom jazyku)
  • podpora projektového tímu pri vývoji nových produktov
  • starostlivosť o vzorkovanie nových dielov
Benefity a ďalšie výhody:
  • zabezpečený adaptačný proces
  • možnosť samostatného zodpovedného spracovávania úloh
  • stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou
  • práca v kvalifikovanom tíme
  • adekvátne platové ohodnotenie
  • využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • niekoľkoročné skúsenosti v technicky náročnom výrobnom prostredí
  • skúsenosti v oblasti konštrukcie (uprednostňujeme oblasť spracovania plechov)
  • pragmatický, spôsob vykonávania činnosti a systematické spracovávanie úloh
  • samostatné a zodpovedné vykonávanie zverených úloh
  • elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • AutoCAD - pokročilý
  • SolidWorks - pokročilý
  • Vodičský preukaz
  • B