Junior HR manažérka. Nepotrebujete trojročnú prax, Všetko Vás naučíme!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    + motivačné bonusy na denných, týždenných a mesačných bázach
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

S rozrastaním našej spoločnosti na Slovenskom trhu sa rozrastá aj naše personálne oddelenie. Do tímu mladých dynamických ľudí hľadáme kolegyňu, ktorá dokáže samostatne pracovať no je zároveň tímovým hráčom.

Jazyková vybavenosť, povaha človeka a pracovná morálka sú pre nás najpodstatnejšie kritériá pri výbere správnej kandidátky. Všetko ostatné už doladíme a doučíme na školení.

Čo bude teda Vašou náplňou práce?
Vytváranie inzercie na mieru pre každú pracovnú ponuku a následne zvolenie správneho média pre danú inzerciu.
Preselekcia a selekcia vhodných kandidátov na určitú pracovnú pozíciu, prípadne nasmerovanie kandidáta na inú, pre ňho lepšie pasujúcu, pracovnú ponuku.
Plánovanie a vedenie pracovných pohovorov.
Emailová a telefonická komunikácia s uchádzačmi, zamestnanciami a vedením.
Príprava podkladov a spolupráca s ekonomický oddelením spoločnosti.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
- pozitivita
- dravosť
- asertivita
- komunikatívnosť
- time-management

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Poľský jazyk
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno