Kuchár/ka vo FRESH BISTRE Prešov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do nášho tímu v OC Eperia Prešov príjmeme nového člena na pozíciu kuchár/ka, ktorý/á je šikovný/á a má zmysel pre chutné a zdravé varenie.
Náplň práce:
- príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- znalosť stravovacích noriem a technologických postupov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- participácia zodpovednosti za skladové zásoby
- vedenie platnej legislatívy HACCP, dodržiavanie štandardov a pravidiel

Benefity a ďalšie výhody:

- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho postupu a sebarealizácie
- program odmeňovania a bonusy
- príjemné pracovné prostredie
- priateľský kolektív

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou na email: fb.eperia @ gmail.com
Do predmetu napíšte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Na základe zaslaného životopisu budeme pozývať na pracovný pohovor len vybraných záujemcov.

Zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania každý uchádzač o zamestnanie súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Všeobecne požadované znalosti:

- vyučený v odbore a prax min. 1 rok na pozícií kuchár/ka
- zodpovedný, flexibilný a spoľahlivý
- ochotný učiť sa nové veci
- schopný pracovať v kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno