Operátor kartonážnych strojov

28.06.2018 SK Obaly s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banská Bystrica
Zvolenská cesta 37
97405

Banská Bystrica, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Manipulácia s ručným paletovým vozíkom, drevenými prepravnými paletami, ručným a elektrickým páskovačom a ostatnými ručnými náradiami pri nastavovaní strojov a zariadení v priestoroch firmy.
- Nastavovanie a obsluha kartonážnych strojov – nožnice, vysekávací stroj, lepicka a flexo tlaciareň.
- Príprava, triedenie kartonážneho materiálu a ostatných materiálov použitých pri každodennej výrobe.
- Ručné strihanie, spájanie a lepenie kartónových krabíc, tvarových výsekov z vlnitej lepenky.
- Návodom a obsluhou týchto zariadení zamestnanec bude oboznámený a vyškolený.
- Preukaz na VZV a predchádzajúca prax na papierenských, alebo tlačiarenských strojov je preferovaná a vítaná.

V prípade záujmu, životopis, prosíme, posielajte na email

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Prosíme kontaktovať cez email a zaslať životopis na adresu: email

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie