Krajčírka

06.05.2018 EGOTEX, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Prešov
Prešov
Masarykova 22/A
08001

Prešov
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Textilný, kožiarský a odevný priemysel; Krajčír, šička
Ponúkaný plat (základná mzda): 2,76 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Šitie odevov, prax min. 1 rok. Kontakt: 051/7560138, Ilčinová. Výhody: dochádzkový bonus, zvýhodnená strava vo vlastnej jedálni, polročné a ročné odmeny, čiastočné preplácanie cestovného, stabilné zamestnanie, mzdá závislá od splnenia pracovných úloh (hodinová od 2,76 do 5,70 €).

Iné výhody:

čiastočné preplácanie cestovného
dochádzkový bonus, zvýhodnená strava vo vlastnej jedálni, polročné a ročné odmeny
stabilné zamestnanie, mzdá závislá od splnenia pracovných úloh.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 06:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
krajčírka
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie