Pokladník - obsluha na čerpacej stanici Slovnaft

20.10.2018 Marian Husár

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Lučenec
Lučenec
Jegorovova ulica časť Opatová 1
98401

Lučenec
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Služby; Obsluha čerpacej stanice, Pokladník
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha ČS, práca s pokladňou, s ľuďmi, komunikatívnosť, aktívny predaj, dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie