Pracujte za najlepšiu mzdu v Košiciach! Práca len cez týždeň

16.01.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vyrábajú sa lakťové opierky, dverné panely, prístrojové dosky, stredové konzoly...
- príprava plastových komponentov,
- poťahovanie komponentov povrchovým materiálom,
- kontrola kvality

Pracuje sa v stoji
Upresnenie platových podmienok:
Mzda 720 € (brutto) + prípadné nadčasy + polročná a ročná odmena (až 500 + 500 €)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- stabilná práca pre ženy aj mužov,
- náročnosť práce je primeraná,
- zaškolenie na pracovnú pozíciu,
- možnosť pracovať nadčas (nadštandardné odmeny pri práci nadčas)
- príspevok na dopravu od 20 do 60 € (je ho možné využiť aj ako príspevok na ubytovanie)
- závodné stravovanie,

Špeciálna odmena 2 krát do roka (až 500 € + 500 €)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
chuť do práce,
schopnosť učiť sa,
možnosť pracovať v noci,
spoľahlivosť.