Navýšená mzda a stabilná práca - šitie autopoťahov v Košiciach

14.12.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice, Pri Letisku
Bardejov, Gelnica, Humenné, Kežmarok, Košice, Levoča, Lučenec, Medzilaborce, Michalovce, Poltár, Prešov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Sabinov, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Trebišov, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Textilný, kožiarský a odevný priemysel, Výroba; Krajčír, šička, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): priemerná mzda 720 € v hrubom
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Baví Vás šitie? Hľadáme šikovných zamestnancov na šitie priamo v KOŠICIACH. Vašou náplňou práce bude šitie autopoťahov

- šikovnosť
- chuť pracovať
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny)
- zodpovednosť
- príspevok na DOPRAVU až DO 100 € podľa počtu km, ktorý je možné využiť aj na úhradu UBYTOVANIA - pomôžeme Vám nájsť lacné ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno