Operátorka výroby v Malackách /doprava, ubytovanie zabezpečené/

14.12.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Malacky
Banská Štiavnica, Gelnica, Malacky, Medzilaborce, Námestovo, Nové Zámky, Poltár, Prievidza, Senica, Skalica, Žarnovica
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 680-810Eur/brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba tesnení na bočné a zadné sklá
- výroba skiel, montáž a kompletizácia okenných modulov a spojlerov
- spracovanie plastových dielcov
- trojzmenná prevádzka (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná)
- práca vhodná pre ženy

- manuálne zručný,
- záujem o dlhodobú prácu,
- dobrá fyzická kondícia
- spoľahlivý, zodpovedný
- logické myslenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno