Začnite nový rok novou prácou. Výroba rámov auto-sedadiel (Prešov)

16.01.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Jednoduchá práca pri výrobe vnútornej konštrukcie autosedadiel,
Zaučenie na pracovnú pozíciu:
- obsluha strojov a zariadení vo výrobnom procese, montáž komponentov,
- obsluha zváracích automatov

Možnosť nadčasov za príplatky nad rámec zákonníka práce.

Práca vhodná pre mužov aj ženy (zaškolenie na pozíciu),
Trvalý pracovný pomer,
Práca na 3 zmeny,
Závodné stravovanie v jedálni,
Upresnenie platových podmienok:
Základná mzda 540€ + príplatky + prípadné nadčasy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti (100 rokov na trhu),
Práca v automobilovom priemysle s najmodernejšími technológiami,
Zaškolenie na pracovnú pozíciu,
Výplata vždy na čas do 10. v mesiaci,
Možnosť pracovať nadčas so zvýhodneným príplatkom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
ochota učiť sa,
chuť pracovať dlhodobo,
manuálna zručnosť,

práca je vhodná aj pre absolventov.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro.

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
INDEX NOSLUŠ, s. r. o.
Prešovská 38
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Modráková Petra
Tel: 0908 723 645

Reaguj na ponuku