Začnite nový rok novou prácou. Výroba rámov auto-sedadiel (Prešov)

20.06.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bardejov, Prešov, Sabinov, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda 540€ + príplatky + prípadné nadčasy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jednoduchá práca pri výrobe vnútornej konštrukcie autosedadiel,
Zaučenie na pracovnú pozíciu:
- obsluha strojov a zariadení vo výrobnom procese, montáž komponentov,
- obsluha zváracích automatov

Možnosť nadčasov za príplatky nad rámec zákonníka práce.

Práca vhodná pre mužov aj ženy (zaškolenie na pozíciu),
Trvalý pracovný pomer,
Práca na 3 zmeny,
Závodné stravovanie v jedálni,

Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti (100 rokov na trhu),
Práca v automobilovom priemysle s najmodernejšími technológiami,
Zaškolenie na pracovnú pozíciu,
Výplata vždy na čas do 10. v mesiaci,
Možnosť pracovať nadčas so zvýhodneným príplatkom.

Iné znalosti:

neuvedené

ochota učiť sa,
chuť pracovať dlhodobo,
manuálna zručnosť,

práca je vhodná aj pre absolventov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno